می 18, 2024

سوپرانو آيس پلاتينيوم

تماس بگیرید 36830312-031 فروش دایود لیزر پلاتینیوم shr ipl elight هایفو لاغری زیبایی با اشانتیون تخت سه شکن

به فکر لیزر موهای زائد هستید؟ در اینجا آنچه شما باید بدانید

1 min read
لیزر

به فکر لیزر موهای زائد هستید؟ در اینجا آنچه شما باید بدانید

موهای بدن و بدن ناخواسته می تواند بر روشی که ما احساس می کنیم ، تعامل های اجتماعی ما ، آنچه می پوشیم و آنچه انجام می دهیم تأثیر بگذارد.

گزینه های استتار یا از بین بردن موهای ناخواسته شامل چیدن ، تراشیدن ، سفید کردن ، استفاده از کرم و اپیلاسیون (استفاده از وسیله ای است که چندین مو را به طور همزمان بیرون می کشد).

گزینه های طولانی مدت شامل الکترولیز می شوند که از یک جریان الکتریکی برای از بین بردن فولیکول های موی فرد و لیزر درمانی استفاده می کند.

بنابراین لیزر درمانی چیست؟ چه می تواند به دست آورد؟ و عوارض جانبی چیست؟

بیشتر بخوانید: مقاله جمعه: چگونه ایده های قرن نوزدهم بر نگرش امروز به زیبایی زنان تأثیر گذاشت

درمان لیزر چگونه کار می کند؟

لیزرها طول موج از نور را با یک رنگ خاص منتشر می کنند. هنگام هدف قرار دادن پوست ، انرژی حاصل از نور به پوست و ملانین رنگدانه مو منتقل می شود. این گرم می شود و به بافت اطراف آسیب می رساند.

اما برای از بین بردن دائمی موها و به حداقل رساندن آسیب به بافت اطراف ، لیزر نیاز به سلولهای خاص دارد. این سلولهای بنیادی فولیکول مو هستند که در قسمتی از مو معروف به برآمدگی مو قرار دارند.
سوختگی آسان ، به ندرت برنزه (افرادی که دارای انواع فیتزپاتریک 1 و 2 هستند) افرادی که موهای تیره دارند ، معمولاً با 4-6 درمان هر 4-6 هفته می توانند موهای زائد خود را از بین ببرند. افرادی که موهای عادلانه دارند ، فقط فقط به کاهش موهای دائمی دست می یابند و پس از یک دوره اولیه درمان ممکن است 6 تا 12 درمان در ماه جدا از هم باشند.

درمان با لیزر به بهترین وجه در دست یک متخصص انجام می شود. نویسنده ارائه شده است
پوست قهوه ای روشن ، گاهی اوقات سوختگی ، به آرامی برنزه تا قهوه ای روشن (نوع 3) افرادی که موهای تیره دارند ، معمولاً با 6-10 درمان هر 4-6 هفته می توانند موهای زائد خود را از بین ببرند. افرادی که موهای منصفانه دارند معمولاً فقط به کاهش دائمی موها دست می یابند و پس از یک دوره اولیه درمان ممکن است نیاز به 3-6 تکرار درمان در یک ماه جدا از هم داشته باشند.

پوست قهوه ای متوسط ​​تا قهوه ای تیره ، به ندرت دچار سوختگی ، برنزه شدن خوب یا قهوه ای متوسط ​​(نوع 4 و 5) افراد دارای موهای تیره معمولاً با 6-10 درمان هر 4-6 هفته می توانند به موهای دائمی برسند. تعمیر و نگهداری معمولاً با 3-6 تکرار درمان ماهانه مورد نیاز است. افرادی که موهای منصفانه دارند بعید است که پاسخ دهند.

درمان مجدد باید به اندازه کافی طولانی باشد تا رشد موهای جدید به سطح برآمدگی برسد.

از چه عوارض جانبی یا عوارضی باید آگاه باشم؟

برای جلوگیری از آسیب دیدگی به شما توصیه می شود در طول درمان از عینک استفاده کنید.

شما همچنین در طول درمان ، به خصوص چند مورد اول ، درد کمی را تجربه خواهید کرد. این امر عمدتاً ناشی از عدم از بین بردن تمام موهای ناحیه است که باید قبل از عمل درمان شوند. موها هنگام تراشیدن از بین می روند انرژی لیزر را جذب می کنند و سطح پوست را گرم می کنند. درد کمتر با مداخلات تکرار در فواصل منظم وجود دارد.

بعد از درمان با لیزر ، پوست شما 15 تا 30 دقیقه احساس گرما خواهد کرد. تا 24 ساعت ممکن است قرمزی و تورم وجود داشته باشد.

عوارض جانبی جدی تر شامل تاول ها ، رنگدانه های پوستی بیش از حد یا خیلی کم یا زخم های دائمی است.

این موارد معمولاً در افرادی که دارای آفتابگردان اخیر هستند رخ می دهد و تنظیمات لیزر تنظیم نشده است. از طرف دیگر ، این عوارض جانبی ممکن است هنگامی ایجاد شود که بیمارانی از داروهایی استفاده کنند که بر واکنش پوست آنها به نور خورشید تأثیر بگذارد.

آیا نوع لیزر مهم است؟

نوع لیزر نه تنها بر چگونگی عملکرد آن تأثیر می گذارد ، بلکه بر احتمال بروز عوارض جانبی نیز تأثیر می گذارد.

لیزرهای مناسب برای برداشتن مو شامل: لیزرهای یاقوت زنی پالس طولانی ، لیزرهای الکساندریت پالس طولانی ، لیزرهای دیود پالس طولانی و لیزر Nd: YAG با نبض بلند است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.