جولای 20, 2024

سوپرانو آيس پلاتينيوم

تماس بگیرید 36830312-031 فروش دایود لیزر پلاتینیوم shr ipl elight هایفو لاغری زیبایی با اشانتیون تخت سه شکن

لیفت چشم با پلاسماجت سفت کننده پوست جت پلاسما

1 min read
پلاسماجت

لیفت چشم با پلاسماجت
سفت کننده پوست جت پلاسما

هم اکنون پاتریشیا گودوین درمان JETT PLASMA را در لیزر Cheshire انجام می دهد. جت پلاسما یک فناوری انقلابی برای سفت کردن پوست با استفاده از پلاسما برای تحریک و منقبض کردن پوست است و باعث سفت شدن و بلند شدن آن می شود.

پلاسما چیست؟
پلاسما یکی از چهار حالت اساسی ماده است و سایر مواد جامد ، مایع و گاز هستند. پلاسما برخلاف سایر ایالات دارای خواصی است.

پلاسما از طریق یونیزاسیون گازهای جوی تشکیل می شود ، این یک گاز یونیزه شده است که از یون ها و الکترون ها تشکیل شده است ، که با جداسازی الکترون ها از پوسته الکترونی اتم های گاز یا پارگی مولکول (یونیزاسیون) ایجاد می شود.

سفت شدن پوست Jett Plasma چگونه کار می کند؟
قطعه دستی Jett Plasma باعث ایجاد یونیزاسیون در حالی که دستگاه را بر روی پوست می گذراند ، متعاقباً واکنشی را در بافت ایجاد می کند. جریان انرژی پلاسما تشکیل کلاژن جدید را تحریک می کند ، فیبرهای الاستین را تحریک می کند ، پوست آسیب دیده آفتاب را بهبود می بخشد ، چین و چروک ها را کاهش می دهد و سطح پوست را صاف می کند.

این روش درمانی شامل برش ، تزریق ، سوزاندن یا از بین بردن پوست یا بافت نیست.

به خصوص در کار با نواحی کوچک پوستی به شدت لایه دار مانند چشم فوقانی و تحتانی ، “خطوط سیگاری” روی دهان و اطراف ناحیه دکمه شکم بسیار مفید است.

درمان جت پلاسما چقدر درد دارد؟
قبل از شروع عمل از بی حسی موضعی استفاده می شود. بنابراین درد ناشی از درمان باید حداقل باشد. روند بهبودی می تواند ناراحتی خفیفی ایجاد کند اما برای کمک به تسکین درد می توان از درد استفاده کرد.

آیا عوارض جانبی جت پلاسما وجود دارد؟
عوارض جانبی آن سریع است و ممکن است شامل 2-3 روز در تورم و قرمزی ناحیه تحت درمان باشد. روند بهبودی شامل پوسته پوسته شدن (که باید برای از بین بردن طبیعی آن باقی بماند) در طی حدود یک هفته است.

بعضی اوقات درمانها می توانند به طولانی شدن قرمزی و تورم منجر شوند ، در حالی که پوست بهبود می یابد ، این احتمال بیشتر است که در صورت درمان لک های چشم یا نواحی نزدیک چشم انجام شود. بهبودی کامل برای برخی از افراد تا 7 تا 10 روز طول می کشد.

در صورت لزوم می توان از آرایش به عنوان پوشش استفاده کرد ، اما نباید 24 ساعت پس از درمان استفاده شود. نتایج فوری است و طی 2 تا 4 هفته آینده بهبود می یابد.

کدام مناطق با جت پلاسما قابل درمان است؟
بیشتر قسمت های پوست قابل درمان است که می توان از آن برای خطوط ریز و چروک صورت و بدن مانند ناحیه فوقانی و تحتانی چشم ، خطوط سیگاری ، خطوط صورت ، ناحیه دکمه شکم ، ران ها ، شکاف ، دکوراسیون استفاده کرد.

همچنین می توان از آن برای اصلاح زخم (از جمله زخم آکنه) ، سستی پوست ، افزایش بیش از حد رنگدانه ، از بین بردن برچسب های پوستی زگیل و غیره استفاده کرد.

یک درمان جت پلاسما چه مدت طول می کشد؟
درمان نسبتاً کوتاه است ، اما ما یک ساعت آماده سازی ، بیهوشی و معالجه را انجام می دهیم.

چه کسی درمان جت پلاسما را در لیزر Cheshire انجام می دهد؟
پاتریشیا گودوین ، پزشک متخصص پرستار مراجعه کننده ما ، درمان جت پلاسما را انجام می دهد.

چگونه می توانم یک درمان / مشاوره ترتیب دهم؟
پاتریشیا گودوین ترجیح می دهد که قبل از ادامه اقدامات درمانی ، شما را برای مشاوره درمورد بحث در مورد این درمان ببیند.

در طی 30 دقیقه مشاوره ، او نگران کننده شما را ارزیابی کرده و توصیه می کند که آیا درمانی برای شما مناسب است یا خیر. او در مورد درمان با شما صحبت خواهد کرد و آنچه را که انتظار دارید و هزینه در نظر گرفته شده را توصیه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.